Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Zabawy ruchowe a prawidłowy rozwój dziecka

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20200825082613

Opis

Webinarium

Tematem webinarium jest prawidłowy rozwoju dziecka wspierany przez  zabawy ruchowe. Dowiemy się czym jest dobrze dobrana zabawa, dlaczego jest tak istotna oraz jaki  wywiera wpływ  na rozwój dziecka. Poznamy zasady organizacji przestrzeni i główne założenia terapeutyczne. Przedstawione zostaną rozwiązania i wskazówki dla rodzica, nauczyciela, terapeuty. Dodatkowo, poznamy metody zabawy przez ruch w odniesieniu do konkretnych dysfunkcji. Jest to niezmiernie ważna problematyka biorąc pod uwagę współczesne trudności z aktywnym wykorzystywaniem czasu, właściwym doborem aktywności i prawidłowym rozwojem dziecka. Dzięki webinarium dowiecie się Państwo jak się bawić aby zabawa stała się terapeutyczną aktywnością


Zabawy ruchowe a prawidłowy rozwój dziecka

 

Cele: 

  1. Wyjaśnienie definicji: prawidłowego rozwoju dziecka, zabawy, ruchu
  2. Uświadomienie rodzicom , terapeutom, nauczycielom, istoty włączania zabawy w edukację. I terapię
  3. Zachęcenie do modyfikowania znanych dzieciom zabaw.
  4. Organizowanie przestrzeni dziecku tak aby zachęcać do aktywności ruchowych.
  5. Przedstawienie zabawek i zabaw terapeutycznych.

Adresaci

 

  • nauczyciele

  • wychowawcy

  • rodzice

  • terapeuci

 


Prowadzący
Mgr Małgorzata Żuk 
Terapeuta zajęciowy i opiekun rodzinny, oligofrenopedagog-kwalifikowany w diagnozie, terapii, edukacji i rewalidacji dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu , terapeuta ręki, .Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami i dysfunkcjami. Pracowała zarówno w poradni jak i na oddziałach: neurologicznym, ogólnoustrojowym oraz w ambulatorium. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe a także webinary i wykłady dla słuchaczy PCUD.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl