Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Nowoczesne metody aktywizujące w przedszkolu i szkole podstawowej

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: D8CD-794FC_20210827144558

Opis

Webinarium

Metody aktywizujące pozwalają uczniom doświadczać i odkrywać nieznane, czego efektem jest zdobywanie wiedzy.  Nauczyciel stwarza warunki do samodzielnego uczenia się, sam pełni rolę przewodnika i obserwatora czuwając nad odpowiednim przebiegiem procesu nauczania. Po stronie ucznia leży większość czynności związanych z przebiegiem zajęć. Zajęcia prowadzone w taki sposób są nie tylko dużo ciekawsze dla odbiorcy, ale również bardziej efektywne. Oprócz zdobywania wiedzy uczniowie mają okazję negocjować, dyskutować oraz ćwiczyć umiejętność współpracy.  Przykłady aktywności prezentowane podczas webinaru będą dobrane w taki sposób, aby można było je łatwo dostosować do wieku uczniów.

Po spotkaniu każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej. Zdobytą podczas webinarium wiedzę można wykorzystać do prowadzenia lekcji oraz zajęć pozalekcyjnych.


Nowoczesne metody aktywizujące w przedszkolu i szkole podstawowej

CELE:

  • Wprowadzenie i omówienie rodzajów metod aktywizujących
  • Metody rozwijające wyobraźnię
  • Metody kształtujące umiejętność współpracy
  • Aktywne nauczanie zagadnień matematyczno-przyrodniczych
  • Wykorzystanie gier w edukacji

Adresaci

  • Wychowawcy,
  • nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej poszukujący inspiracji i pomysłów
    na ciekawe zajęcia.

 

Prowadzący

Joanna  Obłoza 

Absolwentka technologii chemicznej na Politechnice Rzeszowskiej.

W latach 2014-2019 mocno związana z Programem "Projektor - wolontariat studencki", gdzie jako wolontariuszka prowadziła zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Koordynatorka projektów edukacyjnych związanych z aktywną nauką przedmiotów ścisłych. Pasjonatka eksperymentów - wielokrotnie podczas pikników edukacyjnych prezentowała doświadczenia chemiczne szerokiemu gronu odbiorców. Prowadzi zajęcia z eksperymentami dla przedszkolaków i uczniów na różnych szczeblach edukacji. MIłośniczka aktywnych metod pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi z tego zakresu szkolenia dla nauczycieli oraz zajęcia na studiach podyplomowych Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych oraz Instytutu Studiów Podyplomowych w Chełmie i Lublinie. Prywatnie miłośniczka kotów.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (17)

1 września 2021

Super pomysły . W pracy na pewno wykorzystam.

6 września 2021

mmmm

6 września 2021

Witam, jestem zainteresowana uczestnictwem w tym webinarium. Pozdrawiam

25 września 2021

Nie wiem

25 września 2021

Ciekawy kurs dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

26 września 2021

To na pewno będzie super webinar

26 września 2021

Brak

27 września 2021

Ok

27 września 2021

Bardzo fajny temat

27 września 2021

Ok

27 września 2021

Pozytywna

28 września 2021

Nie mam zdania

28 września 2021

Super

28 września 2021

Super

28 września 2021

Bardzo ciekawe szkolenie

28 września 2021

Woźniak

28 września 2021

Biore udział w szkoleniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl