Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

UCZEŃ / PRZEDSZKOLAK Z UKRAINY. Wskazówki dla nauczycieli

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: D8CD-794FC_20220317122502

Opis

Webinarium

Obecna sytuacja w przedszkolach i szkołach, związana z dołączaniem do grup i klas dzieci z Ukrainy, stawia przed dorosłymi wiele wyzwań.  Oprócz kwestii organizacyjnych, praca z dzieckiem uchodźcy może wymagać wiele wysiłku, zaangażowania, ale także i wrażliwości i empatii. 

Zapraszamy na webinar, podczas którego postaramy się poruszyć najważniejsze kwestie, jakie należy brać pod uwagę w nowej rzeczywistości szkolnej.

Uczestnicy będą mogli poznać kilka przydatnych i skutecznych narzędzi i komunikatów, zachęcających do współpracy, a które oferuje POZYTYWNA DYSCYPLINA – skuteczne podejście do nauczania i rodzicielstwa, które pomogło już wielu nauczycielom i rodzicom w Polsce i na świecie. Znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak ważna jest relacja, podejście empatyczne, adaptacja, wiedza nt przeżywania traumy i przyczyn różnych zachowań u dzieci.


UCZEŃ / PRZEDSZKOLAK Z UKRAINY. Wskazówki dla nauczycieli 

CELE:

- zapoznanie się z podstawowymi założeniami Pozytywnej Dyscypliny

- poznanie przykładów skutecznych i empatycznych komunikatów

- wskazanie roli budowania relacji nauczyciel- uczeń oraz między dziećmi

- jak wspierać dzieci ukraińskie,  a jakich pytań i działań zdecydowanie unikać

- jak przygotować grupę /klasę na przyjście nowego ucznia


Adresaci

  • Nauczyciele,

  • pedagodzy,

  • dyrektorzy,

  • rodzice,

  • opiekunowie

  • wszyscy inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi  w przedszkolach


 Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat.

Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl