Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Techniki pracy z dzieckiem z opóźnionym rozwojem mowy w wieku przedszkolnym

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Webinarium

Opóźnienie rozwoju mowy jest obecnie bardzo często spotykanym problemem rozwojowym dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym. Sytuacja ta wpływa negatywnie na inne aspekty rozwoju dziecka (w tym na rozwój poznawczy, emocjonalny czy społeczny) i może oddziaływać niekorzystnie na funkcjonowanie całej rodziny, która ma problemy w porozumiewaniu się z dzieckiem. Dlatego tak ważne jest, by umieć kompetentnie, a jednocześnie w sposób przyjazny dla dziecka, stymulować i wspierać rozwój jego umiejętności językowych i komunikacyjnych, od najwcześniejszego okresu. Wiedza i ćwiczenia zaprezentowane w ramach webinarium mogą być wykorzystane zarówno przez specjalistów prowadzących terapię dziecka, wzbogacając ich warsztat o ciekawe pomysły, przez opiekunów w żłobkach i nauczycieli w przedszkolach, jak i przez samych rodziców, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy dostęp do edukacji i terapii zorganizowanej jest ograniczony. Prezentowane treści mogą być także przydatne w profilaktyce opóźnień i zaburzeń rozwoju mowy.


Techniki pracy z dzieckiem z opóźnionym rozwojem mowy w wieku przedszkolnym

Uczestnik szkolenia:

  • Dowie się, kiedy należy uznać, że rozwój mowy dziecka jest opóźniony.
  • Pozna czynniki sprzyjające rozwojowi mowy dziecka i utrudniające ten rozwój.
  • Pozna zasady skutecznej komunikacji z dzieckiem.
  • Nauczy się, jak w prosty sposób przygotować i przeprowadzić oparte na zabawie ćwiczenia stymulujące rozwój mowy. 
  • Dowie się, jak zorganizować przestrzeń, by sprzyjała koncentracji i zaangażowaniu dziecka.

Adresaci
  • Opiekunowie w żłobkach
  • Nauczyciele-wychowawcy dzieci przedszkolnych
  • Terapeuci wwr
  • Logopedzi
  • Rodzice/opiekunowie dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym

Prowadzący

Dr n. hum. Tamara Cierpiałowska,

Od ponad 20-lat pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Pedagogiki Specjalnej UP w Krakowie, a zarazem praktyk: (neuro)logopeda, surdopedagog i terapeuta SI. Współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli, prowadzi warsztaty dla rodziców. Systematycznie uaktualnia i podnosi poziom własnej wiedzy i kompetencji, uczestnicząc w rozmaitych kursach, szkoleniach i warsztatach.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (4)

29 maja 2020

jestem zainteresowana webinarium

30 maja 2020

jestem zainteresowana webinarium

31 maja 2020

Jestem zainteresowana webinarium

1 czerwca 2020

Super

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl