Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w przedszkolu / szkole – pełna dokumentacja

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 1.8
Kod produktu: D8CD-794FC_20201026135849

Opis

Webinarium

System oświaty zapewnia uczniom możliwość korzystania z pomocy psychologiczno – pedagogicznej, więc realizacja zajęć z jej zakresu jest jedną z podstawowych form działalności dydaktyczno - wychowawczej przedszkola i szkoły. Pomoc psychologiczno – pedagogiczna udzielana dziecku w placówce, to nic innego, jak:

 • rozpoznawanie jego indywidualnych potrzeb psychofizycznych, edukacyjnych i środowiskowych wpływających na funkcjonowanie w przedszkolu / szkole oraz
 • zaspokajanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych.

Zanim jednak nauczyciel podejmie jakiekolwiek działania, poproszony zostanie przez dyrektora placówki o stworzenia dokumentacji dla każdego ucznia, niezależnie, kto i o jakie formy pomocy wnioskuje (czy nauczyciel, czy rodzic). Podczas tego szkolenia dowiecie się Państwo jak stworzyć pełną teczkę w zakresie pomocy psychologiczno – pedagogicznej, począwszy od pisemnego wniosku do dyrektora szkoły, aż po sprawozdanie z realizacji działań.


Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w przedszkolu / szkole – pełna dokumentacja

CELE:

 

 • zapoznanie z niezbędną dokumentacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla ucznia, którego rodzic zauważa trudności w uczeniu się,
 • zapoznanie z niezbędną dokumentacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla ucznia, u którego nauczyciel zauważa trudności w uczeniu się,
 • zapoznanie z niezbędną dokumentacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla ucznia posiadającego Opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
 • zapoznanie z niezbędną dokumentacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla ucznia posiadającego Orzeczenie wydane przez Zespół orzekający przy Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.

Adresaci

 • terapeuci
 • nauczyciele
 • pedagodzy
 • rodzice/ opiekunowie
 • osoby zainteresowane

 

Prowadzący

mgr Małgorzata Stopa - Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno - twarzowej; ciągle podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 14 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl