Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Niegrzeczne zachowania a budowa mózgu . O czym trzeba wiedzieć?

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20220908120537

Opis

Webinarium

Nauczyciele oraz pozostali dorośli, pracujący z dziećmi  w przedszkolach i szkołach  w swojej pracy niemal codziennie   mierzą się z różnymi trudnościami wychowawczymi. Dzieci stawiają ich przed  takimi wyzwaniami, jak zniechęcenie, brak współpracy, napady złości, histerie, kłótnie, agresja słowna lub fizyczna, konflikty i kłótnie. W trakcie webinaru poszukamy wspólnie odpowiedzi na pytania, co kryje się za zachowaniami uczniów i co na nie wpływa, co to znaczy być „grzecznym” i co może kryć się za  napadami złości, czy temperament może być wrodzony, czym jest poczucie przynależności i znaczenia. I jak budowa i zmiany zachodzące w mózgu wpływają na zachowanie, empatię, okazywanie emocji i współpracę. Znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak ważna jest relacja, modelowanie, podejście empatyczne, wiedza nt. niewłaściwych zachowań.


Niegrzeczne dzieci nie istnieją. Co kryje się za  „niegrzecznym” zachowaniem uczniów?

CELE:

- zapoznanie się z podstawowymi założeniami Pozytywnej Dyscypliny,

- wiedza nt. przyczyn niewłaściwych zachowań – analogia góry lodowej,

- ćwiczenie umiejętności odnajdywania przyczyń różnych zachowań u uczniów,

- wiedza nt. rozwoju i potrzeb dzieci w różnym wieku,

- wiedza nt. zmian zachodzących w budowie mózgu u dzieci w różnym wieku,

- wskazanie znaczenia roli nauczyciela/pedagoga w kształtowaniu u uczniów konkretnych umiejętności i kompetencji życiowych.


Adresaci

  • Nauczyciele,
  • Pedagodzy,
  • Dyrektorzy,
  • Rodzice,
  • Opiekunowie,
  • wszyscy inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi  w przedszkolach i szkołach.

 


 Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Olga Pośpiech - Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od ponad 4 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym.

Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl