Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Jak rozmawiać z rodzicem – asertywnie i z szacunkiem. 21 praktycznych wskazówek

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20220908113030

Opis

Webinarium

Praca nauczyciela to nie tylko nauczanie i opieka nad uczniami, ale także współpraca z ich rodzicami. Komunikacja między dorosłymi,  dotycząca dziecka /ucznia, jest także pewna wyzwań, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą emocje czy różne punkty widzenia, konflikty potrzeb.  Jak skutecznie - asertywnie i empatycznie - komunikować się z rodzicami uczniów ? Na co zwracać uwagę? Jak budować partnerskie relacje z rodzicami?  Kiedy mówić, kiedy – i jak-  słuchać? Kiedy być stanowczym, a kiedy odpuszczać?  Jak, zamiast skupiać się na problemach, poszukiwać najlepszych rozwiązań, mając na uwadze przede wszystkim dobro ucznia?


Jak rozmawiać z rodzicem – asertywnie i z szacunkiem. 21 praktycznych wskazówek

CELE:

- budowanie relacji z rodzicem

- wskazówki dotyczące empatycznej komunikacji,

- umiejętność budowania asertywnych komunikatów

- odpowiadanie na potrzeby rodzica i ucznia

- umiejętność przyjęcia postawy proaktywnej – skoncentrowanej na poszukiwaniu rozwiązań

- poznanie uniwersalnych narzędzi Pozytywnej Dyscypliny, przydatnych w komunikacji z dorosłymi


Adresaci

  • Nauczyciele,

  • pedagodzy,

  • dyrektorzy,

  • rodzice,
  • opiekunowie
  • wszyscy inni specjaliści, pracujący na co dzień z dziećmi – w żłobkach, przedszkolach i szkołach.


 Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat.

Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl