Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

CO JEST NORMĄ, A CO ZABURZENIEM w rozwoju mowy i komunikacji dziecka

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20201204141642

Opis

Webinarium

Nieprawidłowe funkcjonowanie wzroku, słuchu, mowy są jedną z przyczyn opóźnień
w nauce, powodują trudności w rozwoju umiejętności językowych i komunikacyjnych. Na webinarium, więc zostanie poruszony temat różnicy między opóźnionym rozwojem mowy, a zaburzeniem rozwoju mowy. Roli zabawy oraz wspólnego pola uwagi. Przypomnę etapy rozwoju mowy, oraz zwrócę uwagę na zachowania, które mogą nas zaniepokoić. Im bardziej będziemy świadomi nieprawidłowości w rozwoju naszych dzieci tym szybciej odnajdziemy przyczynę. Dziecko będzie miało większe szanse na poprawę swojego funkcjonowania w przyszłości. Właśnie poprzez wczesną stymulację, jaką daje wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.


CO JEST NORMĄ, A CO ZABURZENIEM w rozwoju mowy i komunikacji dziecka

CELE: 


Teoretyczne: np.: 

Różnice między opóźnionym rozwojem mowy, a zaburzeniem mowy

objawy i przyczyny zaburzeń komunikacyjnych u dzieci

wyjaśnię, czym jest wspólne pole uwagi, oraz jaką rolę w rozwoju dziecka odgrywa zabawa i naśladownictwo

wyjaśnię, kto może starać się o zajęcia z WWRD finansowane ze środków oświatowych

                                   

Poznawcze:          

Utylitarne (praktyczne): 

Przedstawię przykłady niepożądanych zachowań dzieci w pierwszym, drugim i trzecim roku życia, które mogą sugerować zagrożenie autyzmem i  nie tylko.


Adresaci

 

- terapeuci

- nauczyciele wspomagający

- nauczyciele przedszkolni

- pedagodzy

- rodzice

- wszyscy zainteresowani tematyką


Prowadzący

mgr Patrycja Juraszczyk 
Logopeda, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki, Praktyk Poziom I Metody Tomatisa, certyfikowany diagnosta narzędzi KOLD i KOSF wyd. Komlogo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl