Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas I-III

kids-g2009b78f7_1920.jpg
  • nowe
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20230314100052

Opis

Webinarium

Szkolenie jest wprowadzeniem nauczycieli, którzy rozpoczynając swoją pracę w zakresie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych na poziomie szkoły podstawowej w klasach I-III. Forma zajęć korekcyjno-kompensacyjnych powinna być atrakcyjna oraz angażująca dzieci biorąc pod uwagę ich specjalne potrzeby edukacyjne. Dzięki spotkaniu nauczyciele zapoznają się z metodami i narzędziami, które pomogą spełnić te warunki. Szkolenie jest wsparciem nauczycieli z zakresu udzielania pomocy uczniom w czasie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.  Na spotkaniu zostaną przybliżone cele zajęć, cele terapeutyczne- formy i metody pomocy w poszczególnych dysharmoniach, gotowe inspiracje i pomysły do wykorzystania na zajęciach.


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klas I-III

UCZESTNICY:

1.Poznają zasady prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych w klasach I-III.
2. Nauczą się odpowiednio dobierać metody i formy pracy
3. Wzmocnią kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej
4. Otrzymają inspiracje i pomysły do wykorzystania w pracy.


Adresaci

  • Nauczyciele klas I-III,

  • specjaliści terapii pedagogicznej,

  • pedagodzy


Prowadzący

mgr Angelika Perdek - Chabinowska

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem szkolnym oraz doradcą zawodowym, specjalistą terapii pedagogicznej.

Od lat prowadzę szkolenia dla rad pedagogicznych z obszarów: umiejętności miękkie, technik uczenia, autoprezentacji, nowoczesnych metod nauczania, rozwijania kompetencji kluczowych, TIK, pomocy psychologiczno- pedagogicznej, dokumentacji i obowiązujących przepisów,  czy zabaw i gier wprowadzających w świat dziecięcego kodowania, innowacji. Na szkoleniach stawiam nacisk na praktyczne wykorzystanie przedstawianych treści w codziennej pracy dydaktycznej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl