Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Wartościowe scenariusze zajęć na godzinę wychowawczą, budujące relacje i przynależność w grupie

teacher-gf141ff912_1920.jpg
  • nowe
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20220921084310

Opis

Webinarium

Zapraszamy na webinar, w trakcie którego zaproponujemy kilka ćwiczeń, które nauczyciele, wychowawcy lub pedagodzy mogliby wykorzystać w swojej pracy na lekcjach wychowawczych. Omawiane scenariusze z pewnością okażą się pomocne i wartościowe, głównie ze względu na kompetencje i umiejętności społeczne, których  dzieci mogłyby się dzięki ćwiczeniom uczyć. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli poznać główne założenia  oraz przykłady narzędzi, komunikatów i rozwiązań, jakie oferuje POZYTYWNA DYSCYPLINA – skuteczne podejście do rodzicielstwa i wychowania, które pomogło już wielu nauczycielom i rodzicom w Polsce i na świecie.


Cele

- zapoznanie się z podstawami Pozytywnej Dyscypliny i pokazanie,  jakie pomocne narzędzia oferuje,

- wskazanie znaczenia roli nauczyciela/pedagoga w kształtowaniu u uczniów konkretnych umiejętności i kompetencji życiowych,

- zapoznanie się z przykładowymi scenariuszami ćwiczeń na godziny wychowawcze,

- pokazanie, że prawdziwa dyscyplina to uczenie,

- omówienie roli, znaczenia i potrzeby poczucia przynależności do grupy i klasy wśród uczniów.


Adresaci

  • Nauczyciele,
  • Wychowawcy,
  • Pedagodzy,
  • Pracujący na co dzień z dziećmi  w szkołach.

 


Prowadzący

mgr Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od ponad 4 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl