Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Planowanie terapii oraz opracowywanie scenariuszy w oparciu o Trening Umiejętności Społecznych

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: D8CD-794FC_20200827100143

Opis

Webinarium

Czym jest Trening Umiejętności Społecznych? Komu jest dedykowany? Jakie są formy TUS? Jak dobierać grupy? Jak planować terapię? Jakie są niezbędne techniki do utrzymania dyscypliny na TUS-ach? Jakie techniki pozwalają na systematyczną pracę z emocjami? W oparciu o jakie zasady tworzymy scenariusze zajęć TUS (na przykładach)?

Treść webinarium jest ukierunkowana w szczególności na wsparcie terapeutów, pedagogów, nauczycieli oraz rodziców zaniepokojonych nieadekwatnym rozwojem sfery społeczno- emocjonalnej dzieci oraz zaprezentowaniem rozwiązania terapeutycznego jakim jest TUS. Celem webinaru jest również edukowanie i szerzenie profilaktyki nieprawidłowości w rozwoju społeczno- emocjonalnym dzieci. Webinar pomoże w obserwacji i identyfikacji niepokojących sygnałów występujących u dziecka w obrębie rozwoju sfery społeczno-emocjonalnej,  które mogą stanowić podstawę do skierowania go na dalszą obserwację, diagnostykę specjalistyczną, a w efekcie terapię. Przekaz zajęć może ponadto stanowić wskazówki dla rodziców, którzy na bieżąco kontrolują rozwój społeczno- emocjonalny swojego dziecka.


Planowanie terapii oraz opracowywanie scenariuszy w oparciu o Trening Umiejętności Społecznych

Uczestnik szkolenia zapozna się z ogólnymi zasadami prowadzenia TUS Będzie potrafił wyłonić dziecko z trudnościami w rozwoju społeczno- emocjonalnym i zakwalifikować je na zajęcia TUS.

Zapozna się z prezentowanymi scenariuszami zajęć

Zapozna się z technikami nazywania, wyrażania oraz radzenia sobie przez dziecko z przykrymi emocjami.

Dowie się jak wesprzeć dzieci w sferze społeczno- emocjonalnej po powrocie do rzeczywistości przedszkolnej i szkolnej po pandemii.

Dotyczy dzieci w wieku szkolnym


Adresaci

  • terapeuci
  • nauczyciele
  • pedagodzy
  • rodzice/ opiekunowie
  • osoby zainteresowane

 

Prowadzący
mgr Joanna Witkowska

Pedagog, psychoprofilaktyk (z pasji i wykształcenia) wykwalifikowany w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania, certyfikowany trener umiejętności społecznych. Od 2008 roku praktyk w terapii osób ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową. Współpracuje z rodzicami i nauczycielami. Konsultuje szkoły oraz przedszkola w kwestii zachowań uczniów z ASD. Interesuje się szczególnie analizą oraz profilaktyką zachowań niepożądanych. Wieloletni wykładowca PCUD. Autorka szkoleń o tematyce zachowań kontekstowo niepoprawnych. Stale doskonali swój warsztat. Prywatnie: żona oraz mama dwójki dzieci. Uwielbia wędrówki górskie, podróże, podziwianie świata z perspektywy roweru i namiotu, dobrą muzykę oraz fotografowanie.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl