Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Niepowodzenia szkolne, czyli o dysortografii, dyskalkulii, dysgrafii i dysleksji.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 50,00 zł 50.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.33
Kod produktu: D8CD-794FC_20210212131716

Opis

Webinarium

Czesław Kupisiewicz wyróżnił trzy główne przyczyny problemów dydaktycznych uczniów:

związane z nieodpowiednimi zewnętrznymi warunkami pracy dydaktycznej nauczycieli;

te, które wiążą się z działalnością dydaktyczną nauczyciela; związane z wadliwą pracą uczniów (za: Łuczak, 2000).

Czasami, jako nauczyciele i rodzice zapominamy o tym, że przyczyny trudności w uczeniu się naszych uczniów leżą nie tylko po stronie dziecka. My też popełniamy błędy, niejednokrotnie działając w schematyczny sposób. Czasy szeroko rozumianej Nauki „stałej, powtarzalnej” już dawno się skończyły. Obecna Edukacja wymaga od nas DOSTOSOWYWANIA przekazu, materiału do możliwości psychofizycznych ucznia. Lecz zanim do tego przystąpimy, warto jest poznać PRZYCZYNY trudności oraz zaburzeń.  Dlatego też, chcę Państwu o tym wszystkim opowiedzieć podczas tego webinaru, dać podstawy, które nam nauczycielom i rodzicom ułatwią pracę.


Niepowodzenia szkolne, czyli o dysortografii, dyskalkulii, dysgrafii i dysleksji.

CELE:

Poznanie:

- przyczyn niepowodzeń szkolnych,

- symptomów zaburzeń percepcji wzrokowej i słuchowej na poziome przedszkola oraz szkoły,

- różnic między terminami: dysleksja rozwojowa, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia,

- etiologii zaburzeń dyslektycznych.

 


Adresaci

Rodzice, którzy chcą spędzać czas z dziećmi w ciekawy sposób. Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej poszukujący pomysłów na rozwijające zajęcia. A także: organizatorzy wypoczynku, wychowawcy kolonijni, pracownicy ośrodków kultury


 

Prowadzący

Małgorzata Stopa - Wołowiec

pedagog, psychoprofilaktyk społeczny, certyfikowany Terapeuta Metody ORTOGRAFFITI, terapeuta zaburzeń zachowania, terapeuta pedagogiczny; diagnosta i terapeuta w zakresie autyzmu oraz integracji sensorycznej; terapeuta ręki; terapeuta metody Svietlany Masgutowej w części ustno - twarzowej; systematycznie podnosi kwalifikacje na różnych szkoleniach i konferencjach. Od 15 lat pracuje w szkole jako pedagog - terapeuta. Jest przewodniczącą zespołu wychowawczego oraz zespołu do spraw pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl