Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Nowości

Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Data: 16.03.2024, godz. 10:00

Zapoznanie z problematyką związaną z rozwojem emocjonalnym i seksualnym u osób z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu. Poszerzenie świadomości specjalistów o obszarach psychoseksualnych u osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu, rozwijanie umiejętności wychowawczych i terapeutycznych do pracy z osobami niepełnosprawnymi, radzenia sobie z problemami ich seksualności.

Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowe
Dieta i jej wpływ na uczenie się Dieta i jej wpływ na uczenie się

Data: 09.04.2024 

Godzina: 18:00

 

Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowe
Uczeń ze stresem pourazowym oraz traumą rozwojową w szkole Uczeń ze stresem pourazowym oraz traumą rozwojową w szkole

Data: 19.03.2024 r.

Godzina: 18:00

 

Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowe
Metody pracy z uczniem o specjalnych potrzebach Metody pracy z uczniem o specjalnych potrzebach

Termin: 05.03.2024

Godzina: 18:00

Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowe
Metoda Dobrego Startu (MDS) Marty Bogdanowicz Metoda Dobrego Startu (MDS) Marty Bogdanowicz

Data: 23 - 24.03.2024 

Czas trwania: 

Sobota:  10.00 - 15.30

Niedziela  10.00 - 15.30

Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl