Czym są webinary?

Webinary to wyjątkowa forma szkolenia online, bo realizowana na żywo w wirtualnym pokoju przy możliwości aktywnego uczestnictwa w szkoleniu. W wirtualnej sali szkoleniowej każdy uczestnik ma widok na prowadzącego szkolenie oraz na materiały szkoleniowe lub prezentację wyświetlaną przez prowadzącego. Dodatkowo dzięki obecności czatu uczestnicy mogą zadawać pytania, komentować, prosić o uwagi i wyjaśnienia, uczestniczyć w warsztatach i ćwiczeniach grupowych. Dzięki temu webinarium nabiera żywego, interaktywnego charakteru i jest ze swej natury niepowtarzalne.

Po zakończeniu szkolenia online jakim jest webinar można pobrać cyfrowy certyfikat w pliku pdf lub poczekać na zamówiony dedykowany certyfikat wydrukowany na kredowym papierze, który jest opatrzony pieczęcią naszej placówki.

Dlaczego Akademia Online?

Od wielu lat kształcimy i szkolimy nauczycieli i organizacje na podkarpaciu. Naszą placówkę wyróżnia akredytacja Kuratorium Oświaty, przyznana norma ISO 9001:2015 oraz niezliczone pozytywne opinie naszych słuchaczy i studentów. Tworząc Akademię Onlinę chcieliśmy jeszcze bardziej ułatwić nauczycielom zdobywanie kompotencji i wiedzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, w sposób nowoczeny i przystępny.

Akademia Online PCUD prowadzi szkolenia, webinary oraz szkolenia specjalistyczne dostosowane do potrzeb współczesnej edukacji. Rozwijając nowoczesne podejście do edukacji Akademia proponuje:

• Webinaria problemowe jednogodzinne
  • Webinaria szczegółowe od 1 do 5 godzin
  • Webinaria promocyjne w kwocie 1 zł lub 5 zł

Webinary

Metoda Dobrego Startu (MDS) Marty Bogdanowicz

Data: 05 - 06.11.2022

Czas trwania:

Sobota:  10.00 - 15.30

Niedziela  10.00 - 15.30

Cena: 490,00 zł

TUS - Trening Umiejętności Społecznych